Różowe stroje kąpielowe: nie tylko dla grzecznej dziewczynki

Co jak co, ale różowy to wybitnie dziewczęcy kolor – choć wiemy, że to stwierdzenie nie jest może do końca „poprawne politycznie”. W Summer Queen zauważamy, że nasze klientki wprost kochają kostiumy właśnie w tym wariancie kolorystycznym, co w ogóle nas nie dziwi. Różowe stroje kąpielowe prezentują się rewelacyjnie, a te marki Summer Queen są świetnym wyborem dla pań, które mają w sobie i coś z małej dziewczynki, i z plażowej femme fatale. Zainteresowana? W takim razie czytaj dalej.

Zalety różowych strojów kąpielowych

Różowe stroje kąpielowe należą do absolutnej czołówki pod względem popularności, zaraz obok czarnych, złotych i granatowych. Nie ma w tym oczywiście żadnego przypadku. Ta wersja kolorystyczna ma kilka niezaprzeczalnych zalet, spośród których warto wymienić:

  • Kobiecy, wręcz dziewczęcy charakter;
  • Różowe stroje kąpielowe pięknie prezentują się na opalonym ciele, podkreślając oliwkowy odcień skóry;
  • Różowy to kolor budzący same pozytywne skojarzenia, a więc idealnie korespondujący z wakacyjnym anturażem.

Co ważne, różowe stroje kąpielowe wcale nie są zarezerwowane wyłącznie dla dziewczynek, nastolatek czy bardzo młodych kobiet. W takim kostiumie świetnie będzie się prezentować każda pani, która lubi znajdować się w centrum uwagi, nie ma charakteru szarej myszki, a jedynym, co ją ogranicza – zwłaszcza w tworzeniu stylizacji – jest własna wyobraźnia.

Na różowo, ale z pazurrrem

W Summer Queen udowodniliśmy, że różowe stroje kąpielowe mogą zainteresować również te panie, które uwielbiają eksponować swoje walory i stawiają na seksowne, odważne kostiumy plażowe. W ten sposób można stworzyć naprawdę intrygujące zestawienie, gdzie z jednej strony mamy grzeczny, dziewczęcy wariant kolorystyczny, a z drugiej przyciągający, bardzo sensualny krój, który zagwarantuje Ci skupienie na sobie wzroku większości plażowiczów.

Więcej o tym, czym charakteryzują się odważne stroje kąpielowe i komu szczególnie je rekomendujemy, przeczytasz w osobnym artykule na blogu Summer Queen.

Poznaj nasze propozycje

W kolekcji marki Summer Queen znajdziesz kilka świetnych modeli strojów kąpielowych, które są dostępne w różowych wariantach kolorystycznych. Oto wybrane propozycje, które powinny przypaść Ci do gustu:

  • „Luciana”+ „Penelope” – to zestawienie obejmuje super wygodną górę z wiązaniem na szyi oraz komfortowe majtki typu figi. Stanik pięknie eksponuje biust, dlatego jest to fajna propozycja dla dziewczyn również o nieco mniej wydatnych piersiach. Jeśli stawiasz na maksymalny komfort, to ten zestaw możemy Ci śmiało zarekomendować.
  • „Blanca”+ „Camelia” – to bardzo interesujące zestawienie, głównie z uwagi na dół, gdzie mamy różowe figi ze złotym akcentem. Świetnie korespondują one z górą bez ramiączek, szczególnie polecaną paniom o mniejszym biuście oraz tym, które nareszcie chcą zyskać opaleniznę bez brzydkich pasków.
  • „Sofia”+ „Victoria” – nasze klasyczne zestawienie z wygodnym, skąpym stanikiem wiązanym za szyją oraz przepięknymi majtkami z wysokim stanem. Jest to bardzo dziewczęcy, romantyczny zestaw, który zapewni Ci również maksimum komfortu na plaży czy przy hotelowym basenie.

Sprawdź wszystkie różowe stroje kąpielowe z aktualnej kolekcji marki Summer Queen i wybierz model dla siebie.

Jeśli natomiast nie jesteś do końca przekonana, czy w tym sezonie chcesz się zaprezentować właśnie w różu, to być może zainteresują Cię inne warianty kolorystyczne? Koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi strojami kąpielowymi, jakie przygotowała dla Ciebie marka Summer Queen – jedna z najgorętszych marek beach wear w Europie.

Porada stylisty Summer Queen:

Strój kąpielowy warto uzupełnić o narzutkę plażową, co pozwoli Ci stworzyć gotową, bardzo efektowną, seksowną i wygodną stylizację wakacyjną.

Jak widzisz różowe stroje kąpielowe wcale nie muszą być zarezerwowane tylko dla grzecznych dziewczynek. Jeśli masz w sobie odrobinę szaleństwa i chcesz to pokazać podczas najbliższego sezonu plażowego, to jesteśmy przekonani, że znajdziesz odpowiednią propozycję dla siebie w kolekcji Summer Queen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *